BLT 303

BLT 303 Single Turnike


KULLANIM ALANLARI
   
BLT 303 92 cm. uzunluğunda üst bölümü sayesinde grupları karşılayabilmesi için tasarlanmıştır. Üzerinde iki adet proximity, manyetik veya jeton okuyucusu entegre edilebilir.

   Tüm BLT 3xx (Logic
Turnike Tripod ) modelleri elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. Yön seçimi son kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir. Hassas algılayıcılar sayesinde tripod kolların pozisyonu, hereketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.


   
     Tüm mekanik aksamı ve elektromekanik kontrol sistemleri tesisimizde üretilmiştir. Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilin BLT 3xx serisi paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile E.M fırın boyalı olarak üretilir.
       OPSİYONEL
     
Düşen kol, Süspansiyon, Yönlendirme ışıkları, Sayıcı, Zaman rölesi, Uzaktan kontrol, Kartlı geçiş sistemine entegrasyon, Özel üretim Özellikler.

  ÖZELLİKLER
Turnikeler iç veya dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir.
Turnikeler tek yada çift yönlü geçişe uygun olarak üretilmiştir.
Elektrik kesilmelerinde giriş-çıkışlar serbest bırakılır veya kilitlenir.
Turnikelerin hareketi, hareketin dönüş yönü ve duruşu dahil algılayıcılar tarafından belirlenir.
Kendiliğinden merkezleme yapabilen mekanik olarak dizayn edilmiş bir elektromekanik motor ile çalışır.
Besleme gerilimi aralığı 220-110 VAC / 24 -12 VDC.
Turnikelerin dahili gerilimi güvenlik nedeni ile 24 voBLTur.
Tehlike anları ve özel durumlar için giriş-çıkış yapabilmenin sırası herhangi bir kombinasyonla veya kolun düşmesi ile yapılabilir.